ברוכים הבאים לחנות מחודדים

שלום רב

חנות מחודדים היא חלק מרשת יוחי פרידמן ציוד משרדי ומסחר בע”מ.

רשת זאת היא רשת משפחתית בענף הציוד המשרדי המונה 3 חנויות הפועלות בחיפה ובקריית טבעון. ברשת עובדים צוותים ותיקים המכירים את התחום וישמחו לתת שירות מעולה.

אנחנו כבר בענף 36 שנים , ענף זה עבר קשיים רבים , קשיים הקשורים במציאות בה אנחנו חיים, מלחמות,תקופות כלכליות קשות ותחרות. אי אפשר להיות בתחום זה כל כך הרבה שנים אם אין לך חוסן כלכלי, אם אין לך דרך.

הדרך בה אנחנו עובדים היא היצמדות לערכים שמתבססים על שמירת טוהר מידות וערכים הקשורים בהגינות במסחר ,יושר ונאמנות לקהל לקוחותינו, הספקים שלנו והצוות איתו עובדים.

במשך השנים ראינו חנויות רבות נפתחות ונסגרות,מכאן נובע שכדאיות ללקוח תוך כדי הבנת הצדק החברתי הכלכלי עומדות לנגוד עינינו.

אנחנו תמיד ננסה לשמור על קו מוצרים איכותי במחיר סביר כדי שהלקוחות יוכל ליהנות מאותם מוצרים ובחלק מהמוצרים ננסה למצוא תחליפים כדי שכל לקוח יוכל לבחור לו את מה שמתאים לכיסו.

בחיפה ממוקם סניף העצמאות, תוכלו ליהנות מחנות עם מבחר אדיר של ציוד משרדי: מחלקת נייר גדולה, ציוד היקפי למחשב , פריטים ספציפיים בתחום האחסון תיוק וארגון המשרד. ציוד אומנות יצירה ותכשיטנות. מחלקת כלים חד פעמיים וחומרי ניקוי לאחזקת המשרד. חנות מרתקת למבוגרים וילדים. החנות מספקת שירות לאנשים פרטיים ומספקת שרות לאלפי חברות מסחריות וגופים שונים הצורכים ציוד משרדי, אומנות ויצירה.

החנות השנייה ממוקמת ברחוב יפו 49 נקראת “מעט לעט” חנות עטים ייחודית עם מבחר אדיר של עטי יוקרה לכתיבה יומיומית לאנשים המעריכים כלי כתיבה איכותיים, מתנות לאירועים מיוחדים, עטים לאספנים וזאת מתוך מלאי של אלפי מוצרים. חנות זאת היא הגדולה בתחומה בישראל והיא גם חנות היבואן.

סניף קריית טבעון ממוקמת במכללת אורנים, חנות עם מחלקת אומנות מקצועית, מחלקת משחקים להנאה וגם משחקים עם מסרים וערכים דידקטיים, מחלקת נייר וציוד שוטף משרדי ויצירה לסטודנטים של מכללת אורנים ובאי הקמפוס.

נשמח לפגוש אתכם באחת מהחנויות שלנו וליהנות מאלפי המוצרים ושירות מכל הלב.

יוחי פרידמן והצוות.

תפריט
Close

עגלת הקניות שלי

Great to see you here !

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our מדיניות פרטיות.

Already got an account?

Close

קטגוריות

לחץ לפתיחת הצ'אט
1
הי, מה נישמע? יש לנו משהו מיוחד בשבילך! מבצע דיו ונייר מדפסת במחיר מיוחד ולזמן מוגבל.