ברוכים הבאים לחנות מחודדים

שלום רב

חנות מחודדים היא חנות האון ליין של רשת יוחי פרידמן ציוד משרדי ומסחר בע”מ.

רשת זאת היא רשת משפחתית בענף הציוד המשרדי המונה חנויות הפועלות בחיפה ובקריית טבעון. ברשת עובדים צוותים ותיקים המכירים את התחום וישמחו לתת שירות מעולה.

החנות קיימת 42 שנים , ענף זה עבר קשיים רבים , קשיים הקשורים במציאות בה אנחנו חיים, מלחמות, תקופות כלכליות קשות ותחרות. אי אפשר להיות בתחום זה כל כך הרבה שנים אם אין לך חוסן כלכלי, אם אין לך דרך.

הדרך בה אנחנו עובדים היא היצמדות לערכים שמתבססים על שמירת טוהר מידות וערכים הקשורים בהגינות במסחר ,יושר ונאמנות לקהל לקוחותינו.

במשך השנים ראינו חנויות רבות נפתחות ונסגרות, מכאן נובע שכדאיות ללקוח תוך כדי הבנת הצדק החברתי הכלכלי עומדות לנגוד עינינו.

ציוד משרדי לעסקים בחיפה קריות והעמקים זה יוחי פרידמן…, אנחנו תמיד ננסה לשמור על קו מוצרים איכותי במחיר הוגן כדי שהלקוחות שלנו ייהנו מאותם מוצרים. בחלק מהמוצרים ננסה למצוא תחליפים כדי שכל לקוח/ה יוכלו לבחור את מה שמתאים לתקציבם.

הזמנת ציוד משרדי בחיפה קריות והעמקים תוכל להתבצע בסניף חיפה הממוקם בדרך העצמאות 98 , תוכלו ליהנות מחנות  ציוד משרדי שיש בה הכל: מחלקת נייר גדולה, ציוד היקפי למחשב , פריטים ספציפיים בתחום האחסון תיוק וארגון המשרד. ציוד אומנות יצירה ותכשיטנות. מחלקת כלים חד פעמיים וחומרי ניקוי לאחזקת המשרד. חנות מרתקת למבוגרים וילדים. החנות מספקת שירות לאנשים פרטיים ומאות חברות מסחריות וגופים שונים הצורכים ציוד משרדי, אומנות ויצירה.

שעות פתיחה חנות חיפה :בין 8:00-16:00  ימים א'-ה'  בין 8:00-13:00 יום ו'

טלפון :048531120

החנות השנייה נקראת “מעט לעט” חנות עטים ייחודית עם מבחר אדיר של עטי יוקרה לכתיבה יומיומית לאנשים המעריכים כלי כתיבה איכותיים, מתנות לאירועים מיוחדים, עטים לאספנים וזאת מתוך מלאי של אלפי מוצרים. חנות זאת היא הגדולה בתחומה בישראל והיא גם חנות היבואן.

סניף קריית טבעון נקרא "מחודדים" וממוקמת במכללת אורנים, חנות עם מחלקת אומנות מקצועית, מחלקת משחקים להנאה וגם משחקים עם מסרים וערכים דידקטיים, מחלקת נייר וציוד שוטף משרדי ויצירה לסטודנטים של מכללת אורנים ובאי הקמפוס.

שעות פתיחה חנות קריית טבעון : בין 8:00-16:00  ימים א'-ה'

זמינים גם באתר www.mehudadim.co.il חנות און ליין

טלפון:04-6481881

נשמח לפגוש אתכם באחת מהחנויות שלנו וליהנות מאלפי המוצרים ושירות מכל הלב.

יוחי פרידמן והצוות.

תפריט
Close

עגלת הקניות שלי

Close

קטגוריות

לחץ לפתיחת הצ'אט
1
הי, מה נישמע? יש לנו משהו מיוחד בשבילך! מבצע דיו ונייר מדפסת במחיר מיוחד ולזמן מוגבל.