מציג את כל 4 התוצאות

 • מיון לפי
 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • 330.00

  ערכת "המסע אל ממלכת הלב" מעניקה כלים יישומיים להורים, לגננות, למורות ולתרפיסטים, ליצירת שיח רגשי מעצים עם ילדים צעירים בגיל 8-4, ולחיזוק מגוון היבטים חשובים בהתפתחות הילד:

  * חיזוק הביטחון העצמי והדימוי העצמי

  * חיבור לכוחות ולמשאבים הרגשיים

  * הבעת רגשות וטיפוח מודעות עצמית

  * שליטה בכעסים

  * ויסות רגשות וניהול פנימי

  * התמודדות עם פחדים וקשיי פרידה

  * התמודדות עם ביישנות וקנאת אחים

  * חיזוק היכולת לדחות סיפוקים

  * שיפור התקשורת החברתית

  ערכה זו מבוססת על השפה הרגשית של "ארץ יצורי הנפש", אשר פותחה על ידי אפרת מעיין, פסיכולוגית קלינית העובדת שנים רבות בטיפול בילדים ובמבוגרים, בהדרכת הורים ואנשי חינוך, מחברת הספר "המסע לשדונזיה" ויוצרת קלפי "ארץ יצורי הנפש"

  זמינות:קיים במלאי

 • 33.00

  חוברת תרגול אישית:

  חוברת תרגול אישית לחקר והתבוננות עצמית

  חוברת עבודה בעקבות הספר "המסע לשדונזיה" וקלפי "ארץ יצורי הנפש"

  החוברת מיועד ללוות את הספר "המסע לשדונזיה" ואת קלפי "ארץ יצורי הנפש".

  יש בו מגוון של רעיונות לחקר אישי של שדונים וכוחות קסם. הוא נועד לסייע לילדים ומבוגרים להטמיע את שפת יצורי הנפש, לחדד את היכולת לזהות שדונים ולשלוט בהם, ולהעניק כלים להעצמה והפעלת כוחות קסם.

  בחוברת יש מקומות לצייר שדונים וכוחות אישיים, טבלאות מעקב, תעודות זהות, פטנטים לאילוף לשדונים ועוד.

  זמינות:קיים במלאי

 • 88.00

  הספר "המסע לשדונזיה":

  "לפני שנים רבות היו בעולם הרבה כוחות קסם. בכל פעם שילד הסתבך בצרה או חווה קושי הוא היה קורא לכוחות אלו לעזרתו… אבל כוחות הקסם נבהלו והתחבאו. את מקומם תפסו שדונים שובבים שגרו בשדונזיה. הם ניסו לנהל את ממלכת הלב של הילדים – במקום כוחות הקסם. אמא טבע החכמה ראתה כל זאת והצטערה מאוד. היא ביקשה מבעלי החיים והצמחים לשמור את כוחות הקסם בשביל הילדים והחביאה כוחות אלו אצל חיות שונות, בנחל, בעננים, בעצים…"

  חבורת ילדים אמיצים יוצאת למסע מרתק בעקבות כוחות הקסם שנעלמו. במסע מגלים הילדים איך לזהות שדונים (דפוסי התנהגות וחשיבה שמנהלים אותם באופן שלילי), איך להשתמש בתחבולות ובפטנטים כדי לאלף ולהקטין אותם, ואיך לעורר את כוחות הקסם (דפוסי התנהגות וחשיבה מעצימים ומסתגלים). בשפה נגישה, בהומור ובחן מספק הספק לילידים כלים התנהגותיים באמצעותם יבינו שיש להם אפשרות לבחור מי ינהל את ממלכת הלב שלהם ומי ישלוט בהתנהגותם: השדונים או הכוחות?

  שפת יצורי הנפש, שעליה מתבסס ספר זה, היא שפה רגשית ייחודית המלווה בקלפים טיפוליים של כוחות קסם ושדונים, בשם ארץ יצורי הנפש. דרך השפה הזו ילדים ומבוגרים כאחד לומדים להתחבר למשאבים הפנימיים שלהם, לזהות חסמים ולגלות את היכולת לנהל את עולמם הרגשי באופן שתורם להתפתחותם.

  ספר זה נותן בידכם כלי אפקטיבי לפיתוח מודעות עצמית, להעצמה ולגילוי יכולת וויסות של רגשות והתנהגויות. בספר שזורות הפניות להורים, מורים ומטפלים, ובהן הצעות לפעילויות משלימות בעקבות המסע, השדונים והכוחות.

  זהו ספר אידאלי לעבודה אישית וקבוצתית עם ילדים בבית, בכית הובקליניקה, לפיתוח מיומנויות אישיות וחברתיות בצורה מהנה ומרתקת, מקרבת ומגבשת.

  זמינות:קיים במלאי

 • 215.00

  ארץ יצורי הנפש

  כוחות הקסם והשדונים שבלב

  ערכת טיפול מלאה – קלפים מלווים בחוברת הסבר, ספר וחוברת תרגול אישית.

  הקלפים הינם קלפים שפותחו ככלי טיפולי במהלך שנים של עבודה עם מגוון אוכלוסיות וגילאים שונים ע"י אפרת מעיין, פסיכולוגית קלינית, פסיכותרפיסטית יונגיאנית ומטפלת בעזרת בעלי חיים.

  הקלפים צוירו בידי שלום קוולר – מעצב ומאייר.

  הכלי מיועד לסייע לילדים, מתבגרים ומבוגרים במסע ההתפחות הנפשי/רגשי שלהם, לשפר ולחזק את הדימוי העצמי והביטחון ביכולתם לשלוט על התנהגויותיהם, להבין ולבטא טוב יותר את עצמם ולשפר את המודעות העצמית.

  הקלפים מיועדים לעבודה טיפולית פרטנית וקבוצתית.

  הם משמשים: מטפלים, מאמנים, מנחי קבוצות, מחנכים והורים המעוניינים להעמיק את השיח הרגשי ולרכוש כלי יעיל לחיזוק כוחות האגו לשיפור היכולת לשליטה עצמית ולהעצמה.

  קלפי "ארץ יצורי הנפש" מתאימים גם לאנשים סקרנים הרוצים להעמיק את ההיכרות עם עצמם ולחפש דרך יצירתית במסע הצמיחה הפנימי שלהם.

  החבילה מכילה:

  79 קלפי כוחות הקסם

  74 קלפי שדונים

  חוברת הסבר מפורטת ואפקטיבית לעבודה עם הקלפים במתנה!!

  זמינות:קיים במלאי

תפריט
Close

עגלת הקניות שלי

Close

קטגוריות

לחץ לפתיחת הצ'אט
1
הי, מה נישמע? יש לנו משהו מיוחד בשבילך! מבצע דיו ונייר מדפסת במחיר מיוחד ולזמן מוגבל.